Vitaminler

Wefood

Wefood sağlıklı, minarellerce zengin, vegan ve glütensiz ürünleri ile sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam yolculuğunda tüketicilerinin yaşam kalitesini arttırmayı amaçlamaktadır. 

Wefood Ürünleri

Sağlıklı yaşam tutkunlarının ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen ürünleri, çeşitliliğiyle ve kolay ulaşılabilir olma hedefiyle hizmet vermektedir. Glütensiz yulaf ezmeleri, glütensiz unlar, ham kakaolar, vegan yağlar ve süper tozlar gibi ürünleriyle sağlıklı yiyecek içecek sektörünün en önemli markalarından biri haline gelmiştir.

 Wefood Vitamin ve Besin Takviyeleri

Özellikle organik maca tozları, organik Hindistan cevizi yağları, organik kinoa çeşitleri, organik fındık ve badem unlarıyla tercih edilen bir marka olan Wefood, doğadan temel alan birçok ürünüyle oldukça beğeni toplamaktadır.

 Wefood Kalite Standartları

Ürünlerinde GDO, emulgatör, aroma verici, renklendirici, koruyucu ve katkı maddesi bulundurmayan Wefood, tüketicilere “tam güven” sağlamanın bilinciyle hareket etmektedir. Sertifikasyonları tamamlanmış orijinal, organik ve GDO’suz Wefood ürünlerine Vitaminler.com’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz!

YÜKLENİYOR..

;