Vitaminler
Splenda Tatlandırıcı 300 Tablet
%17
İndirim

66 TL

55 TL

Splenda

Splenda, sukralozdan imal edilen ve sofra şekerine göre daha düşük kalorili alternatif oluşturan bir tatlandırıcıdır. Splenda içecekler için idealdir ve ayrıca yiyeceklerin üzerine dökülebilir ya da hamur işlerinin hazırlanmasında kullanılabilir.

Splenda Ürünleri

Splenda Tatlandırıcı, sukralozdan imal edilir ve sofra şekerine düşük kalorili, mükemmel bir alternatif oluşturur. Splenda Tatlandırıcı ürünleri sofra şekerine düşük kalorili şekere alternatif ürünlerdir. Aspartam ve sakarin içermezler. Splenda ürünlerinde kullanılan kalorisiz tatlandırıcı maddesi sukraloz doğal bir madde değildir. Sukraloz, şekli ve tadı itibariyle şekere benzer. Ancak  şekeri kalorisiz, karbonhidrat olmayan bir tatlandırıcıya dönüştüren bir süreçle elde edilir. Bu üretim süreci sonunda tadı şekere benzeyen, ancak vücutta parçalanarak karbonhidrat veya kalori açığa çıkmasına neden olmayan bir tatlandırıcı olarak ortaya çıkar.

Splenda Kalite ve Standartları

Laboratuvar ortamında kalorisiz tatlandırıcı madde olarak üretilern sukraloz Birleşik Krallık ve Avrupa Birliği yetkili kurumları tarafından ve dünya genelindeki çok sayıda başka düzenleyici kurum tarafından değerlendirilmiş ve onaylanmıştır. En kapsamlı şekilde test edilen sukralozun güvenli olduğu ve hiçbir yan etkisinin olmadığı araştırmalarca gösterilmiştir. Sukraloz tüm aileniz için yüzde yüz güvenlidir. Ancak, büyümek için özellikle kaloriye ihtiyaç duyan bebekler ve küçük çocuklar için bu düşük kalorili tatlandırıcılar kullanmadan önce çocuk doktorunuzla görüşmeniz tavsiye edilir. Vitaminler.com’da yer alan tüm Splenda ürünleri %100 orijinladir.

YÜKLENİYOR..

;