Vitaminler
Sandoz Bakso Saşe 10 Saşe

39 TL

Puanı: 86/100

Sandoz Linex Bakso Damla 8 mL

91 TL

Puanı: 76/100

Bu ürünler için stok tükenmiştir

Sandoz

Sandoz markası Sandoz Novartis Grubunun bir divizyonudur ve eşdeğer ilaçlar ve biyobenzerlerde global bir şirkettir. 1886’da İsviçre’nin Basel kentinde küçük bir kimya şirketi olarak Kern & Sandoz adıyla kurulan firma, bir ateş kontrol ajanı olan ilk etkin maddesi antipirini üretmiş ve 1929’da modern kalsiyum tedavisinin temelini oluşturan Kalsiyum Sandoz ürününü tüm dünyaya tanıtılmıştır. Sandoz Türkiye’de ise, 3 üretim tesisi ve yaklaşık 1000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. 

Sandoz Ürünleri

Sandoz biyobenzer ve eşdeğer antibiyotikler, dermatoloji ve transplantasyon ilaçları üretmektedir. Buna ek olarak jenerik kardiyovasküler, merkezi sinir sistemi (CNS), ağrı kesici ve oftalmolojiden onkoloji, solunum sistemi ve hormonal ilaçlar da geliştiren bir şirkettir.

Sandoz Vitamin ve Besin Takviyeleri

Geniş bir portfolyoya sahip olan Sandoz, uzatılmış salımlı ve çok dozlu tabletler, kremler ve jeller, ağızda dağılan filmler, transdermal patchler ve liyofilize ürünler üreten bir firmadır. Vitaminler.com çatısı altında bulunan Sandoz ürünleri ise Sandoz Basko Saşe ve Linex Basko Damla’dır. Bu ürünler Sandoz markasına ait içeriğinde tek probiyotik çeşidini barındıran bir takviye edici gıdalardır. Bu ürünler, probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcıdır.

Sandoz Kalite ve Standartları

Vitaminler.com’da yer alan tüm Sandoz ürünleri %100 orijinaldir.

YÜKLENİYOR..

;