Vitaminler
Bu ürünler için stok tükenmiştir

Provitamol

Provitamol, Turhan İlaç firması çatısı altında bulunan bir üründür. Almanya, İsviçre, İsveç, Norveç, Amerika Birleşik Devletleri, Belçika, Polanya gibi ülkelerdeki seçkin, yenilikçi, güvenilir ve başarısı kanıtlanmış markaların Türkiye distribütörlüklerini yapan Turhan İlaç, tüm Türkiye genelinde sağlığı ve yaşam kalitesini geliştiren ürünler geliştirmekte ve temin etmektir.

Provitamol Ürünleri

Turhan İlaç’ın ithal ettiği ürünlerden biri olan Provitamol bir multivitamin ürünüdür. Turhan İlaç’ın Provitamol markası dışındaki ürün yelpazesi nörolojiden dermatolojiye kadar geniş bir skalaya sahiptir ve sağlık alanında sayısız alanda faaliyet göstermektedir. Firmanın Vitaminler.com sitesinde bulunan bir diğer ürünü ise Neomega Balık Yağı’dır.

Provitamol Vitamin ve Besin Takviyeleri

Provitamol içeriğinde demir, C vitamini, B1, B2, B3, B5, B6 ve B12 bulunan zengin içeriğe sahip bir üründür. 3 yaştan 9 yaşa kadarki çocukların kullanımına uygundur.

Provitamol Kalite ve Standartları

Türk OTC ve İlaç pazarında hızlı büyüyen, güvenilir ve lider firmalardan birisi olan Turhan İlaç’ın Provitamol ürünü de dahil olmak üzere tüm ürünleri sağlık profesyonelleri tarafından sağlığı ve yaşam kalitesini geliştirecek şekilde yüksek kalite ile üretilmektedir. Vitaminler.com’da yer alan tüm Provitamol ürünleri %100 orijinaldir.

YÜKLENİYOR..

;