Vitaminler
Nestle Optifast Çorba 53 Gr x 8 Saşe 2 Adet
%21
İndirim

278 TL

219 TL

Puanı: 86/100

Bu ürünler için stok tükenmiştir

Optifast

                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Optifast® Hakkında 

Optifast® kilo verme amacıyla, enerjisi kısıtlanmış diyet için kullanılan gıdadır. Optifast® ürünleri arasında çorba, shake ve puding gibi farklı çeşitler bulunmaktadır. Oldukça pratik bir şekilde su ile hazırlayabileceğiniz her bir saşe 201 kalori ve 53 gramdır. Kilo kontrolü için toplam günlük diyetin yerini alabilir.*

*Porsiyon adedi olarak 53g’lık 4 saşe kullanıldığında günlük diyetin tamamını karşılayabilecek bir gıda olarak kullanılabilir.

Optifast® Ürün Çeşitliliği

Optifast® ürünleri farklı damak tatlarına hitap eder ve glüten içermez. Optifast® ürünleri arasında Vanilya Aromalı Shake, Çilek Aromalı Shake, Tavuk Aromalı Çorba, Çikolata Aromalı Puding ve Domates Aromalı Çorba yer alır.

Vanilya Aromalı Shake

Vanilya Aromalı Shake, su ile hazırlanır. Bir porsiyonu 53 gramlık 4 saşeden oluşur ve 1 saşesi 20 gram protein, 201 kalori, 3,6 gram lif ve 10,1 gram şeker içerir. Vanilya Aromalı Shake’i 200-250 ml soğuk/ılık suya eklendikten sonra, karıştırarak ya da çalkalayarak tüketebilirsiniz.

Çilek Aromalı Shake

Su ile hazırlanabilen Optifast® Çilek Aromalı Shake 53 gramlık 4 saşeden oluşur ve 1 saşe 20 gram protein, 201 kalori, 3,6 gram lif ve 10,1 gram şeker içerir. Çilek Aromalı Shake’i 200-250 ml soğuk/ılık suya eklendikten sonra, karıştırarak ya da çalkalayarak tüketilebilirsiniz.

Domatesli Aromalı Çorba

Optifast® Domatesli Çorba 53 g’lık 4 saşeden oluşur. 1 saşe 20 gram protein, 201 kalori, 3,6 gram lif ve 10,1 gram şeker içerir. Diğer ürünler gibi sadece su ile hazırlama kolaylığı sağlar. 200-250 ml soğuk/ılık su ile karıştırıldıktan sonra mikrodalga fırın yardımıyla veya ocakta karıştırarak istenilen sıcaklığa getirilebilir. Kaynatılması önerilmez.

Tavuk Aromalı Çorba

Optifast® Tavuklu Çorba 53 g’lık 4 saşeden oluşur. 1 saşe 20 gram protein, 201 kalori, 3,6 gram lif ve 10,1 gram şeker içerir. 200-250 ml soğuk/ılık su ile karıştırıldıktan sonra mikrodalga fırın yardımıyla veya ocakta karıştırarak istenilen sıcaklığa getirilebilir. Kaynatılması önerilmez.

Çikolata Aromalı Puding

Optifast® Çikolata Aromalı Puding’in 1 saşesi 20 gram protein, 201 kalori, 3,6 gram lif ve 8,5 gram şeker içerir. Çikolata Aromalı Puding’i bir kaseye boşaltıp 200-250 ml su ile karıştırarak tüketilebilir ve tercihen buzdolabında bekletebilirsiniz.


Optifast® Kullanmanın Avantajları

Optifast® ürünleri gıda sektöründe bilinen ve güvenilen Nestlé Health Science markasının çatısı altında yer alır. Nestlé Health Science kalitesi ve lezzeti Optifast® ürünlerine başarıyla aktarılmıştır. Optifast®, ayrıca kullanıcılarına özel program da sunmaktadır. Bu program listesi ile optimum sonucu elde edebilir ve beslenme düzeninizde istediğiniz değişikliğe gidebilirsiniz.

Günlük besin bileşenlerini tam olarak sağlar.*

·       Optifast®’ın bir saşesi 53g’dır. *Porsiyon adedi olarak 53g’lık 4 saşe kullanıldığında günlük diyetin tamamını karşılayabilecek bir gıda olarak kullanılabilir.

·       20 g protein içerir

·       Optifast®’ın 1 saşesinde(53g) 20 g protein vardır.

·       Optifast®’ın 1 saşesinde(53g) 3.6 g lif vardır.

·       Bir Nestlé Health Science ürünü olan Optifast® Almanya’da üretilir.

 

Nestlé Health Science Optifast® Ürünlerin Fiyatları

Optifast® ürünlerini vitaminler.com veya supplementler.com adresinden farklı ödeme seçenekleri ve aynı gün kargo imkanıyla satın alabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Optifast® Kimler İçin Uygundur?

Optifast® ürünleri; hamileler, emzirenler, bebekler, çocuklar, ergenlik döneminde ve 65 yaş üstü olan kişiler dışında 18-65 yaş aralığındaki kişiler için uygun bir takviye edici gıdadır. Optifast® ürünlerini size özel olarak hazırlanmış indirimler, farklı ödeme seçenekleri ve aynı gün kargo hizmeti ile vitaminler.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Optifast® Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Nestlé Health Science’ın geliştirdiği Optifast® ürünleri online olarak satın alınabilir. Online alışverişte ön plana çıkan supplementler.com veya vitaminler.com adresleri Optifast® ürünlerini bünyesinde barındırır. Bu adreslerde dilediğiniz Optifast® ürününe, içeriklerinin yer aldığı tabloya, kullanım önerilerine ve daha pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca Supplementler’in fiziksel mağazasını ziyaret ederek aklınızdaki soruları sorabilir, deneyimli satış elemanları ile size uygun olan ürünü seçebilirsiniz.

 

YÜKLENİYOR..

;