Vitaminler

Nurse Harvey's

Nurse Harvey’s şurupları ve gıda takviyeleri 60 yıllık geçmişi ile dünya çapında bilinilirliğe ve saygınlığa sahiptir. Bir İngiliz markası olan Nurse Harvey’s, 2010 yılında Haks Group tarafından isim ve üretim hakları satın alınarak merkez ofisi ve üretimi Türkiye’ye taşınmıştır. Gıda takviyeleri yanında Nurse Harvey’s Gaz Giderici Damla ile dünyada ve Türkiye’de büyük ilgi kazanmıştır. Nurse Harvey’s Colex Bitkisel Şurup, tüketiciler tarafından beğeni toplamıştır. Nurse Harvey’s markasının çocuk ve yetişkinlere yönelik ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca markanın organik içerikli kişisel bakım ürünleri de vardır.

Nurse Harvey’s Ürünleri

Nurse Harvey’s sadece bebekler için değil çocuklar ve yetişkinler için de çeşitli takviyeler üretmektedir. Markanın ürünleri arasında bitkisel içerikli gıda takviyeleri, diş jelleri, multivitaminler, nazal aspiratör, organik şampuan ve vücut losyonu çeşitleri de vardır. Nurse Harvey’s ürünleri damla, sprey ve şurup formlarındadır.

Nurse Harvey’s Vitamin ve Besin Takviyeleri

Nurse Harvey’s gıda takviyeleri içerisinden Nurse Harvey’s Colex Bitkisel Şurup, renklendiricisiz ve koruyucusuz kolay içime sahip dereotu ve kimyon yağı içeren bitkisel yağ kombinasyonudur. Nurse Harvey’s Proport Propolis Sprey, yetişkinler için üretilmiş propolis takviyesidir. Markanın öne çıkan bir diğer yenilikçi ürünü ise Nurse Harvey’s ImuJet Beta Glucan Propolis ürünüdür. Bu takviye C vitamini, çinko, propolis, beta glukan, ekinezya ve kuşburnu ekstresi ile çocuklar için geliştirilmiş bir üründür.

Nurse Harvey’s Kalite Standartları

1992 yılından beri üretimde olan Nurse Harvey’s organik ürünlerinin tamamen doğal ve bitkisel olduğu kanıtlanmıştır. Nurse Harvey’s doktor tavsiyeli ürünlere sahiptir. Kullanılacak ürünün gerekli dozunun doktor tarafından belirlenmesi bebek açısından daha sağlıklı bir tercih olacaktır. Vitaminler.com’da satıştaki tüm Nurse Harvey’s ürünleri %100 orijinaldir.

YÜKLENİYOR..

;