Vitaminler
Bu ürünler için stok tükenmiştir

Free

Günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı pratik bir şekilde, lezzetli seçenekler sunarak karşılayan Free, bir vitaminli su markasıdır. Free marka ürünler, günlük hayatın koşuşturmacasında diyetlerini çeşitlendirmekte sıkıntı yaşayan bireylerin öğünlerine vitamin ve mineral eklemelerine yardımcı olur. Kolay taşınabilir ve dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde tüketilebilir olmaları ile sağlıklı yaşama önem verenlerin hayatlarında vazgeçilmez ürünlerden biri olmaya adaydır.

Free Ürünleri

Free marka vitaminli su içecekleri doğal kaynak sularından üretilir. Ürünlerin bu doğal ana bileşeni, çeşitli vitaminler, mineraller ve kaliteli hammaddeler ile zenginleştirilmiştir. Free ürünleri şeker içermez, tatlandırıcı içerir. Bu özellikleri sayesinde sağlıklı bir içecek alternatifi olarak günlük öğünlere rahatlıkla eklenebilir. Düşük kalori oranları sayesinde, ekstra kalori almadan günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı karşılamanızı sağlayan Free vitaminli su ürünleri, lezzetli aroma çeşitleri ile her zevke hitap eden tatlar sunmaktadır.

Free Kalite Standartları

Free markasına ait tüm ürünler ISO 9001, 22000, GMP ve Helal sertifikalı tesislerde üretilmektedir. Free vitaminli sular lezzetini veren aromalar ise, dünyanın en iyi hammadde üreticilerinden biri olan Firmenich markasına aittir. Formülasyonları en kaliteli hammaddeler ile zenginleştirilen Free ürünleri, dünya kalite ve güvence standartlarına uygun üretimler yaparak tüketicisine yüksek kalitede ürünler sunan bir markadır.

YÜKLENİYOR..

;