Vitaminler
2 ürün listeleniyor.
Farmavita Passiflora 30 Kapsül

Tükendi

Ürünü İncele
Farmavita Passiflora 10 Kapsül

Tükendi

Ürünü İncele
Bu ürünler için stok tükenmiştir

Farmavita

Farmavita

Farmavita markası, ilaç ve gıda takviyeleri üretmeye 2007’de başlamıştır. Farmavita sürekli bir gelişim ve ilerleme sağlayabilmek için gıda takviyeleri alanında uluslararası üreticilerle işbirlikleri gerçekleştirmektedir.

Farmavita Ürünleri Kullananların Yorumları

Farmavita ürünlerini kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Vitaminler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünü satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarından faydalanmak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

 

 

Farmavita’ın Ürün Çeşitliliği

Farmavita tüketicilerine farklı ürün seçenekleri sunmaktadır. Bunlardan Farmavita Passiflora’nın içeriğinde maltol bileşikleri bulunmaktadır. Bu içerik alışkanlık ya da bağımlılık yapmaz. Yetişkinler için yemek öncesi veya sonrası kullanılabilmektedir.
Farmavita Passiflora yatmadan önce de alınabilmektedir.

Farmavita Güvencesi

Farmavita, farklı ülkelerde senelerdir birçok tüketici tarafından güvenle kullanılan gıda takviyeleri üreticisi bir firmadır. Farmavita ürünleri GMP standartlarıyla üretilmekte ve kalite kontrol standartlarına uyumlu bir imalat prosedüründen geçmektedir. Farmavita gıda takviyeleri ve ilaçlardan oluşan sağlık ürünleri grubu ile Türkiye’de kullanıcılarına farklı seçenekler sunmaktadır.

YÜKLENİYOR..