Vitaminler
Curamed Tutti Frutti 20 Pastil

52 TL

Puanı: 81/100

Bu ürünler için stok tükenmiştir

Curamed

Geleneksel tıbbın sırlarını, süt işleme alanındaki bilgileri ve en son teknolojileri birleştiren şirket Curamed, kolostrumlu boğaz pastili üreterek önemli bir ihtiyacı karşılarlar. Curamed markası kullanıcıları, mevsim geçişi dönemlerinde pastil ürünlerini sıklıkla tercih ederler.

 

Curamed Markası

Curamed, 1989 yılında bir Norveçli eczacı aile tarafından kuruldu. Şirket, gelişmiş patentli teknolojileri kullanarak yenilikçi kolostrumlu pastil ürünleri geliştirdi, üretti ve pazarladı.

Curamed Ürün Çeşitleri

Curamed ürünleri, inek kolostrumu içeren tek boğaz pastilleridir. En son teknolojiler, bu eşsiz doğa armağanının yeni bir şekilde uyarlanmasını sağlamıştır. Curamed kolostrumu, Fransa’daki çiftliklerden temin edilerek üretilmiş ve kullanıcıları ile buluşmuştur.

Pastiller şeker içermez. İçeriklerde bulunan C vitamini, bağışıklık sisteminin normal çalışmasına katkıda bulunur. Curamed pastil çeşitleri arasında meyve tatlarında olanlar ve çocuk kullanıcılara yönelik seçenekler de mevcuttur.

Curamed Kalite ve Güvencesi

Curamed ürünleri, eczacılık, immünoloji, mikrobiyoloji ve veterinerlik alanlarında önde gelen bilim insanlarıyla işbirliği içinde kapsamlı bir şekilde araştırılarak üretilmiştir.

1997'de Curamed şirketinin kurucusu ve eski sahibi Kare Fonnelop yaptığı yenilikler sayesinde “Yılın Girişimcisi” unvanını alır. Ödül, aktif besin kolostrumunun boğaz pastilleri üretimi için başarılı bir şekilde kullanılması ve iş geliştirme atılımı için verildi.

 

YÜKLENİYOR..

;