Vitaminler

Big Joy

Big Joy, 1996 yılında kurulan vitamin, mineral ve sporcu ürünleri ithalatçısı ve distribütörü Farmatek’in markasıdır. Farmatek tarafından 2015 yılında tüketicilerle buluşturulan Big Joy yerli bir markadır.

Big Joy Ürün Çeşitliliği

İlk olarak protein barları ile tanınan Big Joy, birkaç sene içerisinde sporcu besinleri ve fonksiyonel gıdalar alanında ürün gamını genişletmiştir. Balık yağı, özel destek ürünleri, bitkisel ürünler, probiyotik, glukozamin, vitamin ve minerallerden oluşan geniş ürün yelpazesindeki her ürünü, yüksek kalitede hammadde kullanarak özel olarak formüle edilmiştir. Protein kaynağı olarak whey (peynir altı suyu) proteini kullanan Big Joy, ayrıca pek çok ürününde kazein proteini (süt proteini) ve bitkisel kaynaklı proteinleri de kullanmaktadır.

Big Joy Kalite ve Güvencesi

Big Joy ürünlerinin hammaddesi Almanya ve Hollanda gibi ülkelerde üretilmektedir. Ürünlerden bazıları üretim yerlerinde, bazıları ise Türkiye’de Tarım Bakanlığı’nın yetkilendirdiği sertifikalara sahip tesislerde paketlenir. Big Joy ürünlerinin birçoğunun GMP ve ISO sertifikaları bulunmaktadır.

YÜKLENİYOR..

;