Vitaminler
Bu ürünler için stok tükenmiştir

Ballstad

Ballstad, kaliteli ham maddeler kullanarak EPA ve DHA açısından zengin Omega-3 takviyeleri üreten bir markadır. Saflık kriterlerine uygun şekilde elde ettiği Norveç menşeili ham madde kalitesiyle öne çıkan Ballstad, omega-3 takviyesi üretiminde uzmanlaşmasının yanı sıra ürünleri arasında balık kolajenine de yer vermektedir.  

Adını Norveç’teki küçük bir balıkçı kasabasından alan Ballstad, Odd Roar Olsen’ın yoğun iş seyahatleri sırasında yaşadığı omega-3 eksikliğini karşılama ihtiyacından ilham alarak kurduğu bir markadır. Yüksek EPA ve DHA değerlerine sahip Ballstad omega-3 ürünleri, maksimum emilim sağlamak için trigliserit formunda konsantre edilir. Ballstad omega-3 ürünlerinin ham madde tedariğinden paketlenmesine ve dağıtımına kadar geçen tüm üretim süreci, dünyanın en iyi üretim tesislerinin bulunduğu Norveç’te yapılır. Ürün tazeliğini ve içerik kalitesini korumak için özel kapsüllerde muhafaza edilen Ballsted balık yağı çeşitleri, Friend of the Sea ve IFOS sertifikalarına sahip üretim tesislerinde GOED omega-3 standartlarıyla üretilir.

Kutu ve dolum paketi olmak üzere iki farklı formda tüketime sunulan Ballstad balık yağı ürünlerini, siz de Vitaminler.com’da detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ballstad omega-3 çeşitlerini Vitaminler.com üzerinden ücretsiz kargo ve size özel indirim fırsatlarından faydalanarak kolayca sipariş verebilirsiniz.

YÜKLENİYOR..

;