The Lifeco Avokado Yağı 250 ML

32 TL

Puanı: 88/100

The Lifeco LifCo 30 Kapsül

54 TL

Puanı: 86/100

The Lifeco SinCo 60 Kapsül

78 TL

Puanı: 86/100

The Lifeco Alkalize Balance your Ph 30 Ml

54 TL

45 TL

Puanı: 86/100

The Lifeco DTX 3 Basics Seti

149 TL

Puanı: 91/100

The Lifeco VitMinCo 60 Kapsül

75 TL

59 TL

Puanı: 86/100

Herkes için daha zinde, daha enerjik ve daha kaliteli bir yaşam  sunma amacıyla yola çıkan The LifeCo, organik yaşam ve beslenme konularında alanında önde gelen markalardan biridir. %100 doğal bileşenlere sahip Hindistan Cevizi Yağı, Agave Şurubu gibi The LifeCo ürünleri sağlıklı beslenmeye dikkat eden kişilerin vazgeçilmezidir. 

Organik ürünler:

The LifeCo Besin Takviyeleri, günlük hayatta maruz kaldığımız kirli hava, toksinler, stres gibi etkenlerin oluşturabileceği problemleri azaltmaya yardımcı olur. Vücudumuzun bu toksinlerden arınmasına ve immün sistemimizin kuvvetlenmesine destek olabilir. Tamamen organik yaşamı destekleyen The LifeCo gıda takviyeleri, vücudunuzun ihtiyaç duyabileceği besinleri sağlamada büyük rol oynarlar.  Organik ürün sertifikasına sahip The Lifeco Organik Hindistan Cevizi Yağı da bu ürünlerden biridir.

The Lifeco kullananlar:

The LifeCo ürünlerini kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Vitaminler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünü satın alan ve kullanan üyeler tarafından yapılan bu yorumlarda, ürünün etkileri hakkında olumlu ya da olumsuz faydalarını belirtmektedirler. Bu nedenle kullanıcılar için, The LifeCo ürünlerinin fiyatı dışında bilgi sahibi olabilmesi açısından en önemli kriterlerden biri “yorumlar” kısmıdır.

The LifeCo ve Ödüllü Avokado Yağı

The LifeCo Avokado Yağı, Fuerte ve Hass cinsi avokadolardan elde edilen sızma (Extra Virgin) yağdır. The LifeCo Avokado Yağı 2016 AVPA Paris yarışmasında gümüş madalya ile 2015 AVPA yarışmasında ise Gurme takdir belgesi ile ödüllendirilmiştir. Cold Press yani soğuk sıkım yöntemi ile elde edilen bu yağ içerdiği yüksek besin değerleri sayesinde vücut için oldukça faydalıdır. 

YÜKLENİYOR..