Vitaminler

Purple Round

Uzun yıllar farklı gıda alanlarında hem Türkiye’de hem de yurtdışında hizmet vermiş Zehra Uyanık ve Atilla Bayraktar tarafından kurulan Purple Round, gündelik beslenme düzenine faydalı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış ürünleri kullanıcılarına sunuyor.

Alternatif bilimlerin rengi moru marka rengi olarak benimseyen Purple Round, logosunun dairesel olgusu ile yaşamın deviniminden aldıkları ilhamı vurguluyor. Merkezine insanı koyan marka, her nefeste değişimi ve farklılığı yaşayan insanın bir ve tek olduğu ve ortak bir ihtiyacı arzu ettiğini savunarak ürünlerini herkes için üretiyor.

Purple Round Lif ve Prebiyotik Nedir?

Purple Round Lif ve Prebiyotik, %60 Dirençli Maltodekstrin (lif) ve %40 İnülin (lif ve prebiyotik) karışımından oluşan bir fonksiyonel gıda desteğidir. Sindirilemeyen lifler grubunda olan dirençli maltodektrinin teknolojik özellikleri ve olumlu etkileri nedeniyle kullanımı, birçok gıda ve gıda desteğinde yaygınlaşmaktadır.

İçeriğinde bulunan, suda çözünebilen ve sindirime karşı dirençli bir diyet lifi olarak tanımlan dirençli maltodekstrin, normal maltodekstrinlerden farklı olarak yüksek glisemik endeksli değildir ve bağırsaklarda yararlı bakterilerin gelişmesini destekler. Purple Round Lif ve Prebiyotik, düşük kaloriye sahip olması nedeniyle diyet yapanların kullanımına uygundur.

Purple Round Diyet Lifi'nin özellikleri:

  • %60 dirençli maltodekstrin ve %40 inülin içeren diyet lifi formülü
  • Suda %100 çözünebilir, yemeklerle veya içeceklerle birlikte kullanılabilir
  • Renksiz ve kokusuzdur
  • İlave şeker, katkı maddesi ve gluten içermez
  • Vegan ve vejetaryen kullanımına uygundur

YÜKLENİYOR..

;