Vitaminler

Pharma Nord

Avrupa’nın en büyük takviye edici gıda ve tıbbi ilaç üreticisi firmalarından olan Pharma Nord, güvenilir ve bilimsel çalışmalarla destekli tıbbi ilaçlar ve takviye edici gıdalar geliştirmekte, üretmekte ve pazarlamaktadır.

Pharma Nord 1982 yılında, günümüzde Bio-Selenium+Zinc olarak bildiğimiz takviyenin İngiltere’ye ilk defa ithalatı yapan iki Danimarkalı tarafından kurulmuştur. Avrupa’nın en büyük takviye edici gıda ve tıbbi ilaç üreticisi firmalarından olan Pharma Nord’un kuruluş amacı, modern beslenmenin eksikliklerini doğru takviyelerle gidermektir. Bio-Selenium+Zinc ürünü ile bu amacına ulaşan Pharma Nord markası, kısa sürede İsveç, İngiltere ve Finlandiya’da ilk kardeş şirketlerini kurmuştur. Yıllar içinde haklı bir ün kazanan Phrama Nord şirketi, aynı zamanda koenzim Q10’i Avrupa pazarına sokan ilk firma olma özelliğine sahiptir. Phrama Nord ürünleri ürünleri Avrupa’da, Orta Doğu’da, Asya’da, Rusya’da ve Amerika Birleşik Devletleri’nde olmak üzere toplam 45 ülkede bulunmaktadır.

Pharma Nord Ürün Çeşitliliği

Güvenilir ve bilimsel çalışmalarla destekli tıbbi ilaçlar ve takviye edici gıdalar geliştirmekte, üretmekte ve pazarlamakta Pharma Nord oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Üretim tesisleri ve şirket merkezi Danimarka’da bulunan firmanın ürünleri arasında multivitaminler, mineraller, Omega 3, ginkgo biloba, MSM (metilsülfonilmetan), glukozamin, kondroitin, L-Karnitin ve koenzim Q10 gibi takviyeler bulunmaktadır.

Pharma Nord Katile ve Güvencesi

Ar-Ge çalışmalarına verdiği önem ile tanınan Pharma Nord’un tüm takviye edici gıdaları , tıbbi ilaçların kalite üretim standartlarını oluşturan GMP (Good Manufacturing Practices – İyi Üretim Uygulamaları) kılavuzuna göre üretmekte ve ürünlerin kalitesini garantilemektedir.

Yenilikçi ve tescillenmiş ürünleri ile Pharma Nord dünya genelinde pek çok ödül almış ve bunun bir göstergesi olarak tüm ürünlerinde kalite sembolü ‘altın havan’ işaretini kullanmaktadır.

YÜKLENİYOR..

;