Vitaminler
1 ürün listeleniyor.
Partogen Impryl 30 Tablet

Tükendi

Ürünü İncele
Bu ürünler için stok tükenmiştir

Partogen

Alchem International, 1935 yılında kurulmuştur. Şirket, etkin ve uluslararası GMP standartlarında Farmasötik bileşen üreticisidir.  Partogen Impryl de olmak üzere çeşitli gıda takviyeleri bulunan Alchem, Fitokimyasallar alanında öncülerden biridir ve dünyada 35 ülkede faaliyet göstermektedir.

AlchemLife Phytorelief Ürün Çeşitliliği

75 yıllık tecrübeye sahip bir şirket olan Alchem International, 35 farklı ülkede Farmasötik, Kozmetik ve Nutrasötik Sanayi’lerine API (Farmasötik Etkin Maddeler) tedarik etmektedir. En büyük fitobesin üreticilerinden biri olan Alchem International’ın tesisleri, yılda yaklaşık 6.500 ton ekstraksiyon yapabilme kapasitesine sahiptir.

Şirketin kendi ürünleri arasında Partogen Impryl de olmak üzere çeşitli gıda takviyeleri bulunmaktadır.

AlchemLife Phytorelief Kalite ve Güvencesi

Alchem kendine özel teknolojiler geliştirerek sektöre de katkıda bulunmuştur. Alchem International, geliştirdiği PhytoAdvance teknolojisi sayesinde, ürünlerini aktif bitkisel ekstre ekstraksiyonu ile üretmektedir.

Alchem International tesisleri, A.B.D. Gıda ve İlaç Dairesi (FDA), Dünya Sağlık Örgütü ve Fransız Sağlık Ürünleri Güvenliği Dairesi tarafından belgelendirilmiştir.

YÜKLENİYOR..

;