Vitaminler
Nutralen Propolis Sprey 25 mL

60 TL

Puanı: 86/100

Bu ürünler için stok tükenmiştir

Nutralen

Nutralen, bugün 1200’ü aşkın ürünün üreticisi olan PH FARMA İlaç Ve Kozmetik Sanayi firmasına ait bir markadır. 1993 yılında İstanbul’da kurulan PH FARMA, kendi alanında uzmanları ve başarılı mühendislerle çalışıp yenilikçi AR-GE projeleri geliştirerek sürekli kendini geliştiren bir firmadır.

Nutralen Ürünleri

Nutralen ürünleri, sprey krem ve jel formlarda olup yüksek kaliteli kozmetik ürünlerinden oluşmaktadır. Markanın ürünleri arasında çatlak önleyici kremler, pigmentasyon kremleri, deodorant ve cilt kremleri çeşitleri bulunmaktadır. Nutrelan, iki farklı ürünü ile Vitaminler.com sitesinde yer almaktadır. Bunlardan ilki, içeriğinde E vitamini, çay ağacı yağı ve mineral yağların bulunduğu Nutrelan Lip Balm Dudak Koruyucu dudak kremi; diğeri ise propolis, papatya, nane, adaçayı, ekinezya gibi bitkilerin ekstresi ile güçlendirilmiş formüllü Propolis Spreydir.

Nutralen Kalite ve Standartları

Nutralen ürünleri, GMP ve ISO 9001 standartlarında üretilmektedir. Markaya ait tüm ürünler uluslararası standartlarda ve akretide laboratuvarda test edilmiş onaylanmış maksimum güvenli içeriklerden oluşmaktadır.

 

 

YÜKLENİYOR..

;