Vitaminler
Bu ürünler için stok tükenmiştir

Neomega

Turhan İlaç, Almanya, İsviçre, İsveç, Norveç, Amerika Birleşik Devletleri, Belçika, Polanya gibi ülkelerdeki seçkin, yenilikçi, güvenilir ve başarısı kanıtlanmış markaların Türkiye distribütörlüklerini yapan bir marka olarak Neomega ürünlerini de kendi çatısı altında bulunduran bir firmadır. Tüm Türkiye genelinde sağlığı ve yaşam kalitesini geliştiren ürünler geliştirmekte ve temin etmektir.

Neomega Ürünleri

Turhan İlaç’ın ithal ettiği ürünlerden biri olan Neomega ürünleri balık yağlarından oluşmaktadır. Turhan İlaç’ın Neomega markası dışındaki ürün yelpazesi nörolojiden dermatolojiye kadar geniş bir skalaya sahiptir ve sağlık alanında sayısız alanda faaliyet göstermektedir.

Neomega Vitamin ve Besin Takviyeleri

Neomega balık yağı içeriğinde Omega 3, EPA, DHA, E vitamini, A vitamini ve D3 vitamini bulunan zengin içeriğe sahip bir üründür. Hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Neomega Kalite ve Standartları

Türk OTC ve İlaç pazarında hızlı büyüyen, güvenilir firmalardan birisi olan Turhan İlaç’ın Neomega ürünü de dahil olmak üzere tüm ürünleri sağlık profesyonelleri tarafından sağlığı ve yaşam kalitesini geliştirecek şekilde yüksek kalite ile üretilmektedir. Vitaminler.com’da yer alan tüm Neomega ürünleri %100 orijinaldir.

YÜKLENİYOR..

;