Vitaminler
Evelle 60 Tablet

246 TL

Puanı: 80/100

Evelle

Evelle ürününü parçası olduğu Pharma Nord markası, amacına hizmet ederek yüksek biyoyararlanımlı, güvenilir ve bilimsel çalışmalarla destekli tıbbi ilaçlar ve takviye edici gıdalar geliştirmekte, üretmekte ve pazarlamaktadır. 

Pharma Nord 1982 yılında, günümüzde Bio-Selenium+Zinc olarak bildiğimiz takviyenin İngiltere’ye ilk ithalatını yapan iki Danimarkalı tarafından kurulmuştur.

Avrupa’nın en büyük takviye edici gıda ve tıbbi ilaç üreticisi firmalarından olan Pharma Nord’un kuruluş amacı, modern beslenmenin eksikliklerini doğru takviyelerle gidermektir. Evelle ürününün de parçası olduğu Pharma Nord markası, amacına hizmet ederek yüksek biyoyararlanımlı, güvenilir ve bilimsel çalışmalarla destekli tıbbi ilaçlar ve takviye edici gıdalar geliştirmekte, üretmekte ve pazarlamaktadır. 

Evelle Ürün Özellikleri

Evelle kolajen, vitamin ve mineralli bitkisel içerikli takviye edici gıdadır. Evelle tabletin içeriğinde E vitamini, C vitamini, selenyum, çinko ve biotin bileşenleri bulunur.

Evelle Kalite ve Güvencesi

Daminarka’da üretilen Evelle ürününün üretim kalitesi GMP (İyi Üretim Uygulamaları) sertifikası ile tecillidir. Blister ambalajı nemlenmeyi önleyerek etken madde miktarını korur ve hijyenik bir kullanım imkanı sağlar. Evelle tabletleri T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.

YÜKLENİYOR..

;