Vitaminler
Curcumall Likit Kurkumin 125 mL

127 TL

Puanı: 85/100

Bu ürünler için stok tükenmiştir

Curcumall

Curcumall yenilikçi sıvı formda bir kurkumin formülüdür. Curcumall® C3, üç ana kurkuminoid’in karışımından oluşan patentli bir formüle sahiptir. Curcumall formülü biyokimya ve şifalı bitkiler üzerine onlarca yıllık bilgi birikiminlerine sahip bilim insanları olan Dr. Menny Rabinovich ve Aviva Rabinovich tarafından geliştirilmiştir.

Curcumall'ın Farkı Nedir?

Curcumall’ın zerdeçalın etken maddesi olan kurkuminin sınırlı emilimini artırmak için beş yıldan fazla bir süredir bilim insanları tarafından Ar-ge çalışmalarında geliştirilmiştir. İçerdiği kurkuminoid türleri curcumin, demethoxycurcumin ve bisdemethoxycurcumindir. Curcumall® kesinlikle şeker, gluten, maya, süt ve süt türevleri, koruyucu maddeler, yapay renk vericiler, yapay tatlandırıcılar, sodyum ve havyan ürünleri içermez. Bunun yanı sıra sistemde daha fazla kalması için karabiber ekstresi içermez.

Curcumall Güvencesi

Curcumall, Kuzey Amerika ve Avrupa'da kullanılmakta olan zerdeçal gıda takviyesidir. Curcumall GMP ve ISO 9001 standartlarında üretilmektedir. Curcumall, üç ana curcuminoides içeriklidir ve patentli yüksek kalite standartlarına uygun formülü Curcumin C3 Complex barındırmaktadır. Ürünler kompozisyon oranları ve kullanımı açılarından patentlidir.

Curcumall Kullananların Yorumları

Curcumall ürünleri kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Vitaminler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünü satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarından faydalanmak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

YÜKLENİYOR..

;