Vitaminler
Bu ürünler için stok tükenmiştir

Crede

Crede, 1989 yılında, Güney Afrika'ya yerleşen bir Alman çift tarafından (Jutta ve Helfried Crede) kurulmuştur. Soğuk preslenmiş bitki ve tohum yağları üreten bir markadır. 1989'dan beri, soğuk preslenmiş yağların gıda, beslenme ve kozmetik amaçlı üretimi ve dağıtımını sağlamaktadır. Başlangıçta, Crede markası Doğu Cape’deki Grahamstown’ın dışındaki jojoba tarım arazilerinde yetişen jojoba bitkilerinden elde edilen soğuk preslenmiş jojoba yağlarını üretip dağıtmıştır. Bu yıllarda, soğuk preslenmiş yağların faydaları pek bilinmemekte ve Güney Afrika'da yerleşik üreticiler bulunmamaktaydı. Fakat marka yağların önemi anlaşıldıkça daha fazla çeşit sunmuş ve daha çok tüketiciye ulaşmıştır.

Crede Ürünleri Kullananların Yorumları

Crede ürünlerini kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Vitaminler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünü satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarından faydalanmak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

Crede Ürün Çeşitliliği

Yıllar geçtikçe, köklü bir geçmişi olan Crede markası jojoba yağının çok ötesine geçmiştir. Bugün, şişelenmiş yağlar, softgel kapsüller, bitki yağları, tohum yağları da dahil olmak üzere Güney Afrika'da 30'dan fazla farklı soğuk preslenmiş yağ ürünü üretilmektedir. Crede Hindistan cevizi yağı, Crede keten tohumu yağı gibi ürünler markanın çokça tüketilen ürün çeşitleri arasında yer almaktadır.

Crede Kalite ve Güvencesi

Crede, Güney Afrika’nın en güvenilir yağ markaları arasında yer almaktadır. Yüksek kaliteli, yenilikçi ürünleri ile kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Günümüzde yağlara bakış açısı değişmiştir ve birçok kullanım alanında yaygın bir şekilde kullanılmaktadırlar.

YÜKLENİYOR..

;