Vitaminler

Balparmak

1980 yılında kurulan Balparmak bir Türk bal markasıdır. Bal ve diğer arı ürünlerinin (propolis, polen, arı sütü) üretimini sağlayan Balparmak, gıda takviyeleri grubu için özel bal ürünleri de üretmektedir.

Kahvaltıdan Tüm Güne Yayılan Balparmak

Özellikle Türk kahvaltı sofralarının vazgeçilmez bir ürünü olan balın daha doğru ve verimli olarak tüketimini hedefleyen marka, takviye edici gıda olarak Apitera serisini çıkardı. Sofralardan eksik olmayan süzme bal, çam balı ve kestane ballarının yanına katılan Apitera serisi, arı ürünlerinden gelen yararlanımı arttırmak için zenginleştirilmiş bir formüle sahip

Balparmak Apitera

Apitera Mind, Apitera Zen ve Apitera Up ürünleri bal içeriğinin yanında propolis, zerdeçal, ginseng, zencefil gibi protein, antioksidan ve mikro besin değerleri yüksek besinlere de sahiptir. Balparmak ürünleri tamamen arı ürünlerinden gelen karbonhidrat ve yağ değerlerine sahiptir. Balparmak Apitera serisi çocuklar için de ayrı bir içerik ile karşımıza çıkmaktadır. İhtiyaca göre özelleştirilmiş Balparmak Apitera serisi hem tek kullanımlık pratik paketlerde hem de cam kavanozlarda tüketiciye sunulan bir gıda takviyesidir.

Balparmak BallıMix

Günlük yaşamın en lezzetli ürünlerinden biri olan Balparmak BallıMix, kolay enerji kaynağı olacak ballı fındık kremasıdır. %60 bal ve %21 fındık oranı ile yapay şeker içermez. Baldan gelen tatlı lezzete sahiptir.

 

YÜKLENİYOR..

;