TheaPharma Nutrof Total 30 Kapsül

124 TL

115 TL

Puanı: 87/100

Thea Pharma

Fransız grubu Thea Pharma göz bakımı için yarattığı gıda takviyesi markası Nutrof Total ile karşımıza çıkmaktadır. Thea Pharma'nın özelliği sadece göz ile ilgili destek takviyeleri üzerine çalışmalar yürütmesidir. Tek konsantrasyonu budur.

Thea Pharma'nın temelleri 1994 atılmış olmasına rağmen, ailenin göz ve göz bakımı ile ilgili geçmişi çok daha geriye dayanıyor. 1800 sonlarında Paul Chibret Fransız Oftalmoloji Derneğini kurarken, her yeni nesil Thea Pharma'nın kuruluşuna yön göstermiş ve dolaylı yoldan destek olmuştur.

Thea Pharma, Nutrof Total ürünlerini en iyi kalite tesislerde üretmektedir. GMP, ISO 9001 ve ISO 13485 sertifikalarına sahiptir. Bu sayede TheaPharma ürünlerini 65 ülkede sunabilmektedir.

Nutrof Total sadece en iyi kalitede, gözlerin ihtiyaç duyduğu besinleri birleştiren bir markadır. Nutrof'un göz vitamini diye adlandırılan ürünleri, sadece vitamin değil, aynı zamanda antioksidanlar, mineraller, Omega-3, Reservatrol, hatta Lutein ve Zeaksantin Maküler Pigmentleri içerir.

YÜKLENİYOR..