Seçimlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.
Tekrar arama yapabilir veya kategori seçimi yapabilirsiniz.

Antarktika’da yaşayan kril türlerinden diğer adıyla “Euphausia Superba” ile üretilen ürünü ile ön plana çıkan Superba Houston fabrikasında 2014 yılında sektöre ilk adımını atmıştır; 2015'in sonlarında, 180.000 metrekarelik tesisi ile, krili yağının lider hammadde üreticisi konumuna gelmiştir. Saf ve temiz sulardan patentli teknoloji ile üretilen Krill Oil’i Aniqnaturals Türk kullanıcısıyla buluşturmaktadır. 

Superba Ürünleri Kullananların Yorumları

Aniqnaturals Superba Krill Oil ürünleri kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Vitaminler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünü satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarından faydalanmak için ürün sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Superba Krill Oil’in Farkı Nedir?

Krill canlısı okyanuslarda bulunan küçük kabuklu bir alg türü olup, denizlerin en büyük biyokitlesine sahiptir. EPA ve DHA omega 3 yağ asitleri yönünden zengindir. Ayrıca yapısında omega 3 değerlerini koruyan astaksantin bulunur. Balık yağından elde edilen omega 3’lerden farkı fosfolipid formda olmasıdır. Hücre içine yağ geçişinden sorumlu bir yağ asidi olması nedeniyle, fosfolipid formda olan omega 3’lerin biyo verimliliği yüksek olduğu görüşü hakimdir.

YÜKLENİYOR..