Vitaminler
Sanofi Novanight Phyto 30 Tablet

131 TL

Puanı: 84/100

Sanofi

Safoni Ürünleri

Safoni çatısı altında yer alan markalara ait gıda takviyeleri; farklı formlara sahip seçenekleriyle çeşitli tüketim alışkanlıklarına cevap verecek alternatiflerden oluşur.

Multivitamin ve Mineraller

Safoni tarafından üretilen Pharmaton ürünleri farklı kullanımlara ve ihtiyaçlara hitap eder. Pharmaton, yaş ve cinsiyete yönelik olarak hazırlanmış takviye edici gıda ürünlerine de sahiptir. Bu ürünlerden bazı öne çıkanlara yer verecek olursak;

Pharmaton Vitaly 30 Kapsül içeriğinde; A, B1, B12, B2, B3, B6, B7, C, D, E vitaminleri, ginseng G115 ve folik asit vardır. Mineral içeriği ise bakır, demir, çinko, kalsiyum, magnezyum ve selenyumdur.

Pharmaton 50 Plus 30 Kapsül, omega 3 yağ asitleri ile multivitamin ve mineraller içeren bir üründür. Pharmaton 50 Plus içeriği 50 yaş ve üzeri kişilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak formüle edilmiştir. Pharmaton 50 Plus; B1, B12, B2, B6, C, D ve E vitaminlerini içerir. Bunlara ek olarak; bakır, çinko, demir ve selenyum ile içeriği zenginleştirilmiştir.

Pharmaton Essential Women, kadınlara yönelik olarak sunulan bir multivitamindir. Biotin, B vitaminleri ve Demir minerali içeriğinin yanı sıra, A vitamini öncüsü olan Beta karoten gibi bileşenler içermektedir. İçerisinde beta kroken, B1, B12, B2, B3, B5, B6, biyotin, folik asit, C, D ve E vitaminleri bulunur. Ayrıca; magnezyum, bakır, demir, çinko, manganez ve selenyum mineralleri yer alır.

Pharmaton Essential Men, erkeklere yönelik olarak sunulan bir multivitamindir. C, D, B vitaminleri ve magnezyum minerali içeriğinin yanı sıra, A vitamini öncüsü olan Beta karoten de içermektedir.

Probiyotikler

Enterogermina probiyotik takviyeleri de Sanofi tarafından üretilir. Enterogermina yetişkinler ve çocuklar için probiyotik takviyeleri sunar. Enterogermina besin takviyeleri genellikte saşe ve flakon formlarda bulunur. Öne çıkan Enterogermia ürünlerine gelecek olursak;

Enterogermina Yetişkin 6 Milyar 9 Saşe; her servisinde 6 milyar canlı probiyotik sunar ve “bacillus clausii” spor kullanılarak hazırlanmıştır. Ağızda eriyen saşe formunda tüketime sunulan Enterogermina probiyotik takviyesi, tek kullanımlık paketleri sayesinde hem hijyenik hem de pratik bir kullanım yaratır.

Enterogermina Kids 5 mL x 10 Flakon; çocukların kullanımı için tasarlanmıştır. İçeriğinde bacillus clausii sporları bulunan bir probiyotik gıda takviyesidir. İçime hazır sıvı içeriğe ve ampul (flakon) forma sahiptir.

Bitkisel Ürünler

Sanofi markasının yıllardır dünya çapında kazandığı, geniş tecrübesiyle üretilen Novanight Phyto, yetişkinlerin kullanımına özel olarak geliştirilen valerian bitkisi ve lavanta yağı içeren bitkisel içerikli bir üründür.

Sanofi Ürünlerinin Formları

Farklı markaları çatısı altına alan ve Sanofi tarafından üretilen ürünler geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu nedenle birden fazla formda yer alan ürünler mevcuttur.

Tablet

Film kaplı tabletlerde sunulan Pharmaton ya da Novanight takviyeleri, genellikle su ile tüketilir ve pratik kullanım imkanı sunar.

Efervesan Tablet

Efervesan formdaki Pharmaton takviyeleri, genellikle tablet veya kapsül yutmakta zorluk çekenler tarafından tercih edilir. Bu form, suyun içine atıldığında erir ve daha sonrasında içilir. Kutu üzerinde kullanılabilecek sıvı miktarı belirtilmiştir.

Kapsül

Kapsül formdaki Pharmaton takviyeleri tablet formla benzerlik gösterir. Kapsül form, takviye içeriğini kaplayan bir yapıya sahiptir. Tablet formdaki gibi genellikle su ile ya da sıvı ile tüketilmektedir.

Saşe

Saşe formunda bulunan Enterogermina takviyeleri sadece kullanacağınız zaman açma imkanı sunan paketleri sayesinde hijyenik kullanım imkanı sağlar. Saşe formun içinde bulunan Enterogermina takviyesi ağızda erir bir haldedir. Dolayısıyla saşe formundaki Enterogermina takviyeleri ağza dökülerek kullanılır.

Flakon

Flakon formda bulunan Enterogermina takviyeleri besinlerle karıştırılıp tüketilebilir olması nedeniyle de tercih edilmektedir. Özellikle kapsül veya tablet yutmakta zorluk çeken kişiler flakon formu daha çok tercih etmektedir. Bu formdaki Enterogermina takviyeleri su veya başka bir içecek ile karıştırılarak tüketilebilir.

Sanofi Ürün Fiyatları

Çoğu takviye ürününde olduğu gibi Sanofi çatısı altında yer alan gıda takviyelerinin fiyatları da içeriğinde yer alan tüm bileşenlere, ambalajdan gramaja ve kullanım türüne kadar geniş bir yelpazede yer alır. İncelediğiniz gıda takviyelerini orijinal ürün garantisi, kapıda ödeme seçeneği, aynı gün kargo imkanı ve size özel olarak hazırlanmış indirimler ile vitaminler.com’dan satın alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sanofi Nedir?

Safoni daha kaliteli bir yaşam için yenilikçi çözümler sunmayı amaç edinmiş bir şirkettir. Dünya genelinde 142 milliyeti temsil eden 100.000’den fazla çalışana sahiptir ve geniş ürün yelpazesiyle öne çıkar.

Kimler Sanofi Gıda Takviyelerini Kullanabilir?

Herhangi bir takviye kullanmadan evvel doktorunuza danışmanız tavsiye edilir. Doktorunuz fiziksel durumunuzu ve beslenme düzeninizi göz önünde bulundurarak, takviye kullanmanın gerekli olup olmadığına karar verilebilir.

Sanofi Markalarına Ait Gıda Takviyelerini Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Her türlü takviye edici gıdayı seçerken, mevcut durumunuzu göz önünde bulundurmanız ve doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.

Sanofi Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Her ürünün kullanım talimatı, içeriği ve formu nedeniyle aynı olmayabilir. Günde kaç defa kullanılacağı gibi kullanım önerilerini ise satın aldığınız ürünün üzerindeki açıklamalarda bulabilirsiniz.

Sanofi Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Sanofi markalarının ürünleri, fiziksel ve online mağazalar aracılığıyla satın alınabilir. Ürün içeriklerinin yer aldığı tablo, günde kaç defa ve nasıl alınacağına dair kullanım önerisi gibi pek çok bilgiyi yine online mağazalar aracılığıyla öğrenmeniz mümkündür. Safoni markaları da dahil olmak üzere pek çok markanın vitamin, mineral ve probiyotik takviyelerine, Vitaminler.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

YÜKLENİYOR..

;