Vitaminler
Bu ürünler için stok tükenmiştir

Pure Encapsulations

Gıda takviyesinde bilimsel gelişime odaklanmış üretim politikası ile ön plana çıkan Pure Encapsulations, bireylerin yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen ürünlere imza atan markalar arasındadır. Vitamin, mineral ve vücuda fayda sağlayan diğer pek çok bileşeni kullanarak hazırladığı takviye edici gıdalarıyla günlük beslenmede eksik kalan besinlerin kaliteli içeriklerle tamamlanmasına destek olur.

Pure Encapsulations Nedir?

Pure Encapsulations, Nestle Türkiye bünyesinde en yüksek standartlarla inovatif gıda takviyesi ürünleri üreten bir markadır. Ürünlerinin üretiminde ve kontrolünde akademik araştırma kurumlarıyla iş birliği yaparak ilerleyen marka, klinik araştırmalara katkıda bulunarak gıda takviyesi sektörünün ilerlemesinde rol oynayan bir üretim politikasına sahiptir. Klinik araştırmalarca test edilmiş ve onaylanmış içeriklere sahip ürünler üreten Pure Encapsulations, sektördeki takviye edici gıdaların kalitesi ile statüsünü yükseltmeye odaklanır. Bu amaç doğrultusunda kâr amacı gütmeyen kuruluşları global çapta desteklemesiyle öne çıkar. Sürdürülebilir bir üretim politikasına sahip olan Pure Encapsulations, ürünlerini tek kullanımlık paketler yerine geri dönüştürülebilir ambalajlarda muhafaza ederek doğal çevreye de katkıda bulunur.


Pure Encapsulations Ürünleri

Pure Encapsulations imzalı ürünlerin en önemli özellikleri, free formda üretilmeleridir. Ne içerdikleri kadar ne içermediklerinin de önem kazandığı bu ürünler; GDO, glüten, yapay tatlandırıcılar, trans yağ, dolgu maddeleri, koruyucular, fıstık, buğday, soya ve benzeri vücuda zararlı olabilecek hiçbir madde içermezler.
Dünya standartlarında üretilmiş ve klinik araştırmalar çerçevesinde test edilmiş ham maddelerin kullanıldığı Pure Encapsulations ürünleri, vücudun düzgün bir şekilde çalışması için gereken birçok besin kaynağından oluşur. Aralarında magnezyum, demir, çinko, B, C ve D vitamini gibi vitamin – minerallerin yer aldığı ürün yelpazesinde alfa lipoik asit, glutamin, arjinin, koenzim Q10 ve benzeri bileşenler de bulunur. Zerdeçal, ginkgo biloba, cranberry gibi bitkisel kaynakları da içeren Pure Encapsulations gıda takviyesi çeşitleri; tek bir ham madde ile oluşturulan ürünlerin yanı sıra kompleks formüller de sunar.
Sen de vücudunun ihtiyaç duyduğu besin maddesi için gereken takviyeyi Pure Encapsulations ürünleri arasından keşfedebilirsin. Kaliteli içerik ve test edilip onaylanmış formüllerle üretilen Pure Encapsulations gıda takviyelerini Vitaminler.com üzerinden detaylı olarak inceleyebilir; sana en uygun ürünü ücretsiz kargo fırsatını değerlendirerek satın alabilirsin.

YÜKLENİYOR..

;