Vitaminler

Vitabiotics

Vitabiotics, gıda takviyeleri üreten ve geliştiren, 45 senelik şirket geçmişi ile sağlık alanında araştırmalar yapan bir firmadır.

İngiltere merkezli Vitabiotics şirketi, global kapsamda 3000’den fazla çalışan sayısıyla araştırmalarına devam etmektedir. Vitabiotics 110 farklı ülkede sağlık profesyonellerince önerilen ürünlerini tüketicilere ulaştırmaktadır.

Vitabiotics Ürün Çeşitliliği:

Vitabiotics, kuruluşundan bu yana çağın bilimsel ilerlemelerine ayak uyduran ve gelişmeleri takip eden, modern yaşamın ihtiyaçları konusunda tüketicilere hizmet veren ürünler geliştirmektedir.

 Vitabiotics 50’den fazla markası ile İngiltere’de erkeklere yönelik vitaminler/gıda takviyeleri, kadınlara yönelik vitaminler/gıda takviyeleri, genç erkek ve kadınlara yönelik multivitaminler, hamilelik dönemi ve sonrasına yönelik hazırlanmış folik asit / Omega 3 içeren vitamini destekleri, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunan C vitamini ürünleri, normal saç ve cildin korunmasına katkı sağlayan Biotin içeren vitaminleri, normal kemiklerin korunması için gerekli Kalsiyum içeren formülleri gibi birçok farklı  mikrobesin ihtiyacını karşılamaya yönelik geliştirilmiş vitamin ve mineral takviyeleri bulunmaktadır.

Vitabiotics Ürünleri Kullananların Yorumları:

Vitabiotics ürünlerini kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Vitaminler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünü satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarından faydalanmak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

Vitabiotics Kalite ve Güvencesi:

İngiltere’nin 1 numaralı vitamin markası olan Vitabiotics, sürdürdüğü araştırmalar sonucunda 2013 yılında “The Queen’s Award” ödülüne layık görülmüş ilk ve tek vitamin mineral alanında çalışmalar yapan bir firmadır.

Vitabiotics; Oxford Üniversitesi, Besançon Üniversite Hastanesi, University College Londra ve Kraliyet Özgür Hastanesi Tıp Fakültesi, Westminster Üniversitesi gibi alanında etkin akademik kurumlarla araştırmalar yürütmektedir.

GMP (Good Manufacturing Practice, İyi Üretim Uygulaması), MHRA, HFMA, ISO 29002 veya ISO 9001-2000 gibi onaylardan geçmekte ve bu standartlara uygun ürünler üretmektedir.

YÜKLENİYOR..

;