Vitaminler
Enfla-C 30 Kapsül
%7
İndirim

99 TL

92 TL

Puanı: 85/100

Enfla-C

Enfla-C içeriğinde bromelain, C vitamini ve kuersetin bulunan bir gıda takviyesidir. Enfla-C, 38 yıldır sektörde yer alan köklü bir markadır. Enfla- C kullananlar ürünü zengin içeriği nedeniyle tercih ederler.

Enfla-C Markası

İstanbul Kozmetik Sanayi bünyesinde olan Enfla-C markası, Türkiye’de 38 yılı aşkın bir süredir uzmanların güvenini kazanmıştır. 1978 yılında Tepebaşı Güneş Eczanesi’nde başlayan bu atılım hikayesi, üretim ve kalite teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip ederek şu anki modern haline ulaşmıştır.

Enfla-C’nin bünyesinde olduğu İstanbul Kozmetik Sanayi firması markaları arasında; Popolin, Arnica ve Scarex gibi sektörde söz sahibi birçok marka da bulunur. Şirket bu markaların da pazarda yer almasını sağlayarak Türk halkına hizmet sunmaya devam eder. 2005 yılında Talu İlaç'ın kurulması ile şirket, kozmetik ve tıbbi cihazların satış ve pazarlama organizasyonunu da yeniden düzenlemiştir. Şirket, güçlü vizyon, dinamik ve yenilikçi bakış açısı ile Türkiye'nin önde gelen ilaç firmaları arasında yer alır.

Enfla-C Ürünü Özellikleri

Enfla-C ürünü içeriğindeki bromelain, ananas meyvesinden sağlanan bir enzimdir. Enfla-C’nin formülünde C vitamini ve kuersetin de bulunur. Enfla-C ürünü bitkisel kapsül formundadır.

Enfla-C Kalite ve Güvencesi

Enfla-C kapsül ürünleri TÜV Rheinland Berlin Brandenburg'un ISO 9001-2008 ve ISO 13485 kalite yönetim sistemine uygun olarak üretilmektedir. Enfla-C ürünleri, LaboratoireDermscan, Lipotec, Rahn, Lubrizol, Sederma gibi Amerika ve Avrupa'nın önemli laboratuvarlarında ve Cerrahpaşa Dermatoloji Anabilim Dalı’nda hipoalerjenik ve dermatolojik testler yapılarak kalite ve güvence kontrollerinden geçmektedir.

YÜKLENİYOR..

;