Vitaminler

Dynavit

Dynavit, Eczacıbaşı İlaç Pazarlama’ya ait bir markadır. İlaç sektöründeki faaliyetlerine 1942 yılında başlayan köklü bir firma olan Eczacıbaşı, 1952 yılında ise Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikasını kurarak alanında öncü olmuştur. Hem üreten hem de ithal ilaçların hizmete sunulması ile ilgili çalışmalar yapan Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, Ar-Ge çalışmalarına önem vererek çağdaş ve kaliteli ürünler piyasaya sürmektedir. Eczacıbaşı deneyimi ve tecrübesi ile üretilen Dynavit ürünleri de aradığınız desteği sunacak takviyelerden oluşmaktadır.

Dynavit Ürünleri

Eczacıbaşı İlaç Pazarlama güvencesi ile üretilen Dynavit’in farklı gruplara ayrılan ürünleri içerisinde, aradığınız desteği sunacak bitkisel ürünler ve gıda takviyeleri bulunmaktadır. Vitamin ve mineral desteklerinin yanı sıra Omega 3 takviyeleri de üreten Dynavit’in geniş ürün yelpazesi altında çeşitli özel takviyeler, cilt, eklem ve kemik destekleri bulunmaktadır.

Dynavit Vitamin ve Besin Takviyeleri

Farklı kategorilerde çeşitlenen ürünleri ile vücut için gerekli olan besinleri takviye eden bir marka olan Dynavit pek çok vitamin ve mineral desteği sunar. Bunlar arasında Biotin, Selenyum, Magnezyum, B12, D vitamini vardır. Koenzim ve L-Carnitine gibi özel besin takviyeleri ile kolajen ve eggshell gibi cilt, eklem ve kemik destekleri de sağlamaktadır.

Dynavit Marka Standartları

Dynavit ürünlerinin tamamı tatlandırıcı, renklendirici ve koruyucu içermez. Dynavit’in pek çok ürünü bitkisel kapsüllerle üretilen, vegan kullanıma uygun takviyelerdir. Vitaminler.com’da satılan Dynavit ürünleri %100 orijinaldir.

YÜKLENİYOR..

;