Vitaminler
Vitbalance Vitamin ve Mineral 90 Tablet

89 TL

69 TL

Puanı: 89/100

Vitbalance

İthal ürünler sağlayan bir marka olan Vitbalance, ABD kökenli bir firmadır. Vitbalance markası özellikle kadınlara yönelik ürünleri ile sektörde rol almaktadır. Ürünlerdeki saç, cilt ve tırnak formülleri çağdaş bilimsel ilkeler doğrultusunda geliştirilmiştir. İçerikler Amerikan İlaç Departmanı “FDA” tarafından onaydan geçmektedir ve piyasada bu standartlara göre yer almaktadır.

Vitbalance Ürünleri Kullananların Yorumları

Vitbalance ürünlerini kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Vitaminler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünü satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarından faydalanmak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

Vitbalance’ın Ürün Çeşitliliği

Vitbalance Vitamin ve Mineral ürünü, günlük vitamin ve mineral ihtiyacına katkı sağlamaktadır. Vitbalance her kapsülde 2000 mcg biotin bileşeni barındırmaktadır. Biotin bileşeni normal cildin ve saçın korunumuna katkı sağlayan bir vitamin olarak tanımlanmaktadır.

Vitbalance Vitamin ve Mineral şişelerinin içinde 90 adet tablet vardır. Menşei ABD olan ürün yapay renklendirici, tatlandırıcı, şeker, laktoz, süt, buğday, gluten, balık içermemektedir.

Vitbalance Güvencesi

Vitbalance formülleri, vitamin çalışmalarındaki klasik yöntemler ile modern ilerlemeleri birleştiren bir yapıya sahiptir. Kalite hususuna ciddi önem veren firma kadınlara yönelik ürünleri ile öne çıkmaktadır.

YÜKLENİYOR..