Vitaminler
Cosakondrin Plus 60 Tablet

134 TL

82 TL

Puanı: 80/100

Cosakondrin Nem Kompleks Formül 30 Tablet

119 TL

89 TL

Puanı: 81/100

Cosakondrin MSM 60 Tablet

119 TL

74 TL

Puanı: 83/100

Cosakondrin OP 30 Kapsül

59 TL

39 TL

Puanı: 88/100

Cosakondrin Jel 100 ml

44 TL

32 TL

Puanı: 85/100

Cosakondrin

Eklem ve kıkırdak sağlığı öncelikli olarak profesyonel sporcular, düzenli egzersiz yapan kişiler ve orta yaş üzerinde olan kişiler için oldukça önemlidir.

Cosakondrin ürünleri, içeriğinde glukozamin ve kondroitin gibi vücudumuzun eklem ve kıkırdak dokularında bulunan temel molekülleri sağlar. Bunların arasında hyaluronik asit, msm (metilsülfonilmetan), yumurta kabuğu zarı, akgünlük ekstresi (boswellia serreta), okaliptüs yağı da bulunmaktadır.

Cosakondrin Ürünleri Nasıl Kullanılmalıdır?

Vücut ağırlığımızı taşıyan iskeletimizim eklem bölgeleri yıllar içerisinde yaşlanmaya ve zarar görmeye oldukça açıktır. Kilo problemleri, ağır sporlar ile uğraşmak ve yaşa bağlı hücre yenilenmesinin azalması eklem ve kıkırdak dokularında da rahatsızlıklara yol açabilmektedir. Eklem ağrıları, romatizma, kireçlenme gibi problemler bu bölgelerde görülebilmektedir. Dolayısı ile eklem sağlığını korumak özellikle ilerleyen yaşlar için büyük önem taşır.

Cosakondrin ürünleri her gıda takviyesinde olduğu gibi bir uzman doktor kontrolünde kullanılmalıdır. Eklem sağlığınız ile ilgili şüpheleriniz olması durumunda doktorunuza başvurmalısınız. Cosakondrin gıda takviyeleri bu sonuçlara göre destek amaçlı kullanılabilir.

YÜKLENİYOR..